1. لیدیز اند جنتلمن. اسکارو بدین خودم که ککم هم نمی گزه بابت قطعی نت :) همینجا واسه ادم کافیه. آدمهایی بدبختن که وبلاگ ندارن :| خدایی

2. یه چیزایی هستن که میریزن تو شیر. نمیدونم اسمشون چیه ولی من نمیریزم تو شیر، خالی خالی میخورم نزدیک 1000 تا دونه ست :| بعد اقا من داشتم اینو میل می نمودم، یهو ری ری زنگ زد، منم از خود بیخود شدم و ناگهانی بر خیزیدم ظرفه چپه شد و لنتی هر 1000 دونه ش ریخت زمین :||| یعنی حتی یه دونه هم محض دلخوشی تو ظرف نموند که من حداقل 999 تا دونه جمع کنم از رو زمین :| خب زیبا نیست؟ 

3. شمارم تو گوشی همه بچه ها یه ایموجی کاکتوس سیوه :) زیبا نیست؟

4. امروز بچه ها به احترامم 10 دیقه سکوت کردن چون امروز سوتی ندادم :)) دست نمی زنید برام؟

5. ری ری یه کاپشن نوی سفید داره. امروز روش چایی ریختم :)))) به جبران اینکه اون روز منو مجبور کرد از بالای نرده های دومتری بپرم پایین و منم بلد نبودم و لباس به نوک نرده گیر کرد و لباسم کلش پاره :) ملت تو آزمون هدفگذاری میکنن من تو چایی ریختن رو کاپشن سفید ری ری :)) زیبا نیست؟

6. روزی که ملت بفهمن کتابای کتابخونه هم شخصیه، اون روز عید منه.

+ آنه،، اگه این پستو میخونی بدون که مادر گرامت گفت که مثکه درس 6 عربیو برات جزوه بفرستم. حاجی یه راهی پیش روم بذااااار یه کم بهممم فرصصصتتت بدههههه برای عاشققققتررر شدنننن یه کم بهمممم مهلتتت بدهههه :| یه راهی پیش روم بذار برات عکس بفرستم :|

رویَت دلیلِ هر پنجره و، صدای هر حنجره ای از عاشقی پُر...

یه ,ری ,تو ,| ,دونه ,هم ,ری ری ,اون روز ,بچه ها ,یه کم ,یه راهی
مشخصات
آخرین جستجو ها